PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

xxxxxxxxxx
Cena studia
xxxx

Škola tradiční čínské medicíny - studium pěti dovedností zahajuje přípravným ročníkem, který je nedílnou součástí uceleného vzdělání na naší škole. V jeho rámci se seznámíte se základy tradiční čínské medicíny. Na znalosti získané v průběhu tohoto ročníku se po úspěšném složení postupového testu plynule navazuje čtyřletým studiem, které je složeno z přednášek a praktických seminářů.
V průběhu studia je povinná účast na dvou letních školách, jejichž cílem je intenzivní praktické prohloubení získaných teoretických dovedností. Ve čtvrtém ročníku je možnost zúčastnit se třítýdenní stáže na klinikách v Číně.

Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Závěrečná zkouška se skládá z písemné části - čtyř testů (obecná část, fytoterapie, akupunktura, moderní medicína) a praktické části - diagnostiky podle jazyka a pulzu a lokalizace a účinky akupunkturních bodů. Součástí zkoušky je obhajoba závěrečné práce.

Přípravný ročník

Probíhá od února do června - 4 výukové bloky po 3 přednáškových dnech (9:00 až 18:00) vždy čtvrtek až sobota. Je nedílnou součástí školy, protože pokládá pevné základy, na kterých se po celé další čtyři roky studia staví. Je však možné jej absolvovat samostatně a ve studiu dále nepokračovat a dát např. přednost veřejným seminářům.

• Co je to tradiční čínská medicína
  • Základní teorie (Yin/Yang, 5 prvků)
  • Yang Sheng Fa (péče o zdravý život)
  • Samomasážní techniky