PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

Komora TČM

Sub title here...

Členské příspěvky

Uvedené členské příspěvky jsou platné na rok 2018 a byly odhlasovány na zasedání ustavující valné hromady Komory Tradiční čínské medicíny dne 17. února 2018 v Praze.

Praktik TČM

2 000, - Kč

Kandidát na praktika

1 000, - Kč

Student TČM

500, - Kč

Přítel TČM

500, - Kč

Členské příspěvky se platí za kalendářní rok

Prosíme, nastavte si trvalý příkaz , aby se platby v následujících letech již nemuseli hlídat :). Neztratíte tak přístup do členských sekcí a ušetříte zbytečnou administrativu. Při změně typu členství nebo změně výše členského příspěvku změňte i Váš trvalý příkaz.

Úhradu proveďte na účet Komory č. 2535087359/0800 ve výši odpovídající vybranému typu členství. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu . Do zprávy pro příjemce napište "Členský příspěvek a Vaše jméno".

Potvrzení o přijetí členského příspěvku

Na úhradu členského příspěvku obdržíte Potvrzení o přijetí platby, které Vám bude zasláno e-mailem z adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyžadujete-li vystavení faktury, musíte si ji písemně požádat, a to nejpozději 7 dní po uhrazení členského příspěvku, jinak bude vydán standartní doklad o přijetí platby.

V případě, že jste zaplatili vyšší částku

Pokud jste již zaplatili příspěvek za rok 2018 v částce, která byla v minulých letech, můžete požádat o vrácení, převedení přeplatku na další rok nebo o příspěvek v plné výši Komora TČM . Tuto žádost nebo své rozhodnutí zašlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě, že jste nezaplatili příspěvek

Pokud členský příspěvek do 31.3. kalendářního roku neuhradíte, budou Vám odepřeny přístupy do členské sekce a budete e-mailem vyzván/a k úhradě do určeného termínu.

Další postup naleznete v Obchodních podmínkách Komory.

Číst 473 krát Naposledy změněno středa, 03 říjen 2018 20:22
Více z této kategorie: « Typy členství v Komoře TČM

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2