Přihlásit se

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vzdělávání

Komora TČM garantuje kvalitu výuky

Komora TČM akredituje vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce, jejichž vzdělávací programy jsou níže zveřejněny, splňují akreditační kritéria – podmínky, za kterých je vzdělávací instituce akreditována v jednotlivých oborech tradiční čínské medicíny (event. moderní medicíny v rámci zdravotnického minima).

Tato kritéria jsou srovnatelná se studiem v zahraničí z hlediska časové dotace, rozsahu, obsahu i kvality výuky. Tím je garantována kvalita vzdělání a instituce tak umožní svým absolventům stát se kandidáty a praktiky TČM.

Akreditační komise a další sekce podílející se na akreditaci vzdělávací instituce se řídí také současným doporučením WHO pro vzdělání akupunkturistů nelékařů, případně doporučovaným studijním materiálem WFCMS – World federation of chinese medicine societies.

Níže naleznete vzdělávací programy akreditovaných institucí. Komora TČM tyto akce nepořádá. Přihláška je odeslána přímo vzdělávací instituci. Veškeré instrukce o konání či úhradě obdržíte od těchto institucí.

Garance kvality

garantovaná kvalita vzdělání

Postgraduální vzdělávání

nástavbové kurzy a semináře

Lektorský tým

profesionální lektorský tým

Kongresy a konference

tuzemské i mezinárodní

Termíny akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Žádné události k zobrazení

Akreditované školy

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2

Mobil:

+420 778 737 437

E-mail:

info@komoratcm.cz