PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

Komora TČM

Sub title here...

Typy členství v Komoře TČM

Komora TČM může přiznat následující typy členství: Praktik TČM, Kandidát na praktika, Student TČM, Přítel TČM, čestný člen a čestný prezident.

Každý člen má právo:

• být informován o činnosti a hospodaření Komory
  • obracet se se svými návrhy a podněty na orgány Komory, svobodně vyslovovat své názory, náměty a kritické připomínky ve věcech týkajících se Komory, účastnit se Valné hromady, hlásit se o účast s předností před nečleny na akcích pořádaných Komorou
  • využít odborné a právní podpory Komory
  • odebírat tiskoviny vydávané Komorou (v on-line formě)

PŘÍTEL Komory TČM

Chová sympatie k TČM a má touhu podpořit činnost Komory. Vážíme si finanční podpory ve formě členského příspěvku (500,- Kč ročně) nebo daru (v libovolné výši) a také případné aktivity. Uvítáme jakoukoli formu lidských zdrojů, např. účast na akcích pořádaných Komorou, aktivní zapojení se do práce Komory, propagace na sociálních sítích a sdílení našich příspěvků, další a další možnosti - dobrovolnosti se meze nekladou :).

V typu členství Přítel je obsažen VIP vstup do členské sekce s časopisem Ženšen, možnost účasti na Valné hromadě.

STUDENT TČM

Studuje tradiční čínskou medicínu v akreditované instituci (1. škola TČM nebo TCM Institut). V případě studia TČM na jiné instituci musí být zakončené závěrečnou zkouškou (o uznání vzdělání v tomto případě rozhodne Představenstvo na základě zprávy Akreditační komise).

Student podporuje Komoru TČM ve formě členského příspěvku (500,- Kč ročně) a vítána je také jakákoliv aktivita ve prospěch Komory TČM.

V typu členství Přítel je obsažen VIP vstup do členské sekce, členského diskusního fóra, přístup do sekce s časopisem Ženšen, e-mailem rozesílané informace o činnostech Komory TČM a postupu legalizace TČM v ČR, možnost účasti na Valné hromadě.

KANDIDÁT NA PRAKTIKA TČM

Má absolvované vzdělání v TČM, t.j. v akreditované instituci (1. škola TČM nebo TCM Institut) nebo jiné studium TČM zakončené závěrečnou zkouškou (o uznání vzdělání v tomto případě rozhodne Představenstvo na základě zprávy akreditační komise).
Kandidát podporuje Komoru TČM ve formě členského příspěvku (1000,- Kč ročně) a vítána je jakákoliv aktivita ve prospěch Komory TČM.

Kandidátem může být člen maximálně 24 měsíců, po uplynutí této doby musí požádat o statut Praktika.

V typu členství Kandidát je obsažen VIP vstup do členské sekce, členského diskusního fóra, přístup do sekce s časopisem Ženšen, e-mailem rozesílané informace o činnostech Komory TČM a postupu legalizace TČM v ČR, možnost účasti na Valné hromadě. Má prrávo hlasovat na valné hromadě s vyjímkou práva volebního.
Má právo být uveden na zveřejněném seznamu kandidátů na praktika Komory.

PRAKTIK TČM

Má absolvované vzdělání v TČM, t.j. v akreditované instituci (1. škola TČM nebo TCM Institut) nebo jiné studium TČM zakončené závěrečnou zkouškou (o uznání vzdělání v tomto případě rozhodne Představenstvo na základě zprávy akreditační komise) a nejméně 24 měsíců odborné praxe v rozsahu minimálně 20 hodin týdně. K přijetí na pozici Praktik dokádá 3 kazuistiky z vlastní praxe.

Praktik podporuje Komoru TČM ve formě členského příspěvku (2000,- Kč ročně) a dodává 1 kazuistiku z vlastní praxe každý rok. Vítána je jakákoliv aktivita ve prospěch Komory TČM.

V typu členství Praktik je obsažen VIP vstup do členské sekce, členského diskusního fóra, přístup do sekce s časopisem Ženšen, e-mailem rozesílané informace o činnostech Komory TČM a postupu legalizace TČM v ČR, možnost účasti na Valné hromadě s hlasovacím právem, včetně práva volebního. Může být volen nebo jmenován do představenstva KTČM.
Má právo být uveden na zveřejněném seznamu Komory jako Praktik TCM.

Číst 209 krát Naposledy změněno středa, 03 říjen 2018 20:42

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2