Výzkum tradiční čínské medicíny

Léčíte se tradiční čínskou medicínou? Máte zájem vyjádřit svou zkušenost?
Zapojte se do sociologického výzkumu organizovaného Centrem pro sociologii lékařství a zdravotnictví, os (Centrum pro zdraví a lékařskou sociologii).

Vážení příznivci TCM,

v současné době probíhá sociologický výzkum, který má za úkol zjistit, jak oblíbená a účinná je TCM v našem republice.

Pokud máte zájem o účast, obraťte se na svou praktiku TCM . Ten vám předá informace k vyplnění. Vyplnění je jednoduché, formou dotazníku a zabere vám necelou půlhodinku.

Děkujeme všem za podporu, je třeba dát vědět, že TCM v ČR praktikuje a je žádanou.

Číst 1172 krát Naposledy změněno úterý, 09 říjen 2018 13:04